piątek, 3 stycznia 2014

Via Crucis Panaceum Forte


Po genialnej "Miserikordynie" wzmacniającej serce przyszedł czas na antidotum przeciwdziałające wszelkim smutkom, chorobom i strapieniom. Opakowanie zawiera 21 kapsułek do codziennego stosowania. Dawkowanie? Profilaktycznie raz dziennie. W stanach wyjątkowych bez ograniczeń. W pudełku znajdziemy rozważania przydatne w odprawianiu drogi krzyżowej oraz koronkę do siedmiu boleści Matki Bożej. Karty zostały wydane bardzo estetycznie na trwałych kartonikach, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Dodano do nich ulotkę informacyjną, która przypomina te znajdujące się w lekarstwach z apteki.

Nawet jeśli nie jesteście osobiście zainteresowani produktem to polecam go zapamiętać. Może być wspaniałym prezentem na różne okazje dla kolegi, przyjaciela czy kogoś z rodziny wyznającego katolicyzm. Nie wydacie majątku na taki podarunek (8zł), a na pewno zaskoczycie drugą osobę.

Kieruję ukłony w stronę wydawnictwa św. Stanisława, które zdołało dotrzeć do tysięcy wiernych. Ciekawe opakowanie sprawia, że nawet niezbyt gorliwi religijnie zwrócą uwagę na te piękne i skuteczne (św. Faustyna twierdziła nawet, że droga krzyżowa do najmilsze, zaraz po Mszy Świętej, Bogu nabożeństwo) modlitwy. Mam nadzieję, że "Vis Crucis Panaceum Forte" odniesie podobny sukces do "Miserikordyny", którą przypomnę promował sam papież! Pomysł gdańskiego kleryka trafił do samego Watykanu, a zamówienia składane są także z innych kontynentów!

Kartonik z siedmioma boleściami Matki Bożej na odwrocie





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...